MEDIA KONVERTERIAI

1x10GB | 1xSFP | 1xSFP+ | 1xSFP28 | Cable distance 10km..
€11665€11964
Network Connection 10/100 BaseT | 2x10Base-T / 100Base-TX | Cable distance 20km..
€1304
Optinis dvigubo pluošto modulis UTEPO SFP-1.25G-40km Sujungimo nuotolis iki 40km Optinių bang..
€3482
Optinis imontuotas ketiklis SFP-1.25G-20KM 1310 nm Sujungimo nuotolis 20km Pramoninis LC Du..
€4677
Optinis integruojamas keitiklis UTEPO SFP-1.25G-20km Sujungimo nuotolis iki 20km Pramoninis ..
€2449
Optinis integruotas keitiklis UTEPO SFP-1.25G-550M Sujungimo nuotolis 550m Pramoninis LC Du..
€4604
SC Optinis keitiklis UTEPO SFP-155M-20KM-SC-I-TX Perdavimo nuotolis iki 20km Pramoninis ..
€2759
Rašyk
Skambink